Wyrazy ubolewania z powodu wydarzeń pod siedzibą TVP Info przekazał Magdalenie Ogórek na Twitterze szef MSWiA Joachim Brudziński. Minister przeprosił dziennikarkę za "brak stanowczej reakcji stołecznej policji wobec dziczy", która ją zaatakowała.


Atak na Ogórek potępiły m.in. Barbara Nowacka, liderka Inicjatywy Polskiej i Katarzyna Lubnauer, szefowa Nowoczesnej oraz wiceprzewodniczący PO Tomasz Siemoniak.

Zapis całego wydarzenia znalazł się na profilu @PolskaNormalna na Twitterze. W opisie filmu napisano o "pożegnaniu Ogórek po seansie kłamstw i nienawiści w #Minela20". Uczestnicy mieli skandować: "sprzedajna kłamczucha", "wstyd i hańba", "zatrudnijcie dziennikarzy".

Sama Ogórek skomentowała całą sytuację pisząc: "Auto oplute, porysowane, obklejone całkowicie naklejkami, wyzwiska, rzucanie się pod koła. Szarpanina i przemoc. Tak wyglądał mój wyjazd z TVP. A oni się cieszą i wklejają film".

Podczas demonstracji pod TVP Info doszło do interwencji policji, która musiała siłą usuwać demonstrantów próbujących uniemożliwić Magdalenie Ogórek wyjazd spod siedziby TVP Info.