Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 08.06.2016 15:36 Publikacja: 08.06.2016 15:36
Foto: Fotorzepa, Piotr Guzik
Sowa Cezarego Tomczyka dotyczyły wypowiedzi prezydenta Andrzeja Dudy, który wczoraj podczas swojej wizyta w Busku Zdroju namawiał, by nie słuchać "kłamstw, które często opowiada się w telewizji", a które miały dotyczyć wzrostu inwigilacji polskich obywateli.
- Nie słuchajcie państwo kłamstw, które bardzo często opowiada się w telewizji, że się zwiększa inwigilację ludzi, że jest jakiekolwiek zagrożenie ze strony polskich władz - mówił Duda.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
Zamiast zakazu nocnej sprzedaży alkoholu w Warszawie zapowiedziano po powtórnych konsultacjach pilotaż w dwóch d...
Wiceprezydent Warszawy Jacek Wiśnicki, reprezentujący w zarządzie miasta Polskę 2050, podał się do dymisji. Swoj...
W cieniu dyskusji o nocnej prohibicji pozostaje temat sprzedaży alkoholu nieletnim. Niepokojące statystyki z aud...
Szymon Hołownia odda jednak fotel marszałka Sejmu Włodzimierzowi Czarzastemu. To wcale nie było pewne, bo nie ud...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas