Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 26.08.2025 14:48 Publikacja: 16.07.2022 08:45
Foto: AFP
W ciągu ostatniej doby Rosjanie przeprowadzili ataki na północny zachód od Słowiańska, na południowy wschód od Siewierska, wzdłuż autostrady Bachmut-Lisiczańsk, na południowy wschód od Bachmutu i na południowy zachód od Doniecka.
Ataki prowadzone były małą skalę i w dużej mierze były nieudane, ale mogą wskazywać, że siły rosyjskie próbują wznowić ofensywę w Donbasie.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Ukraińskie Centrum ds. Walki z Dezinform...
Izrael zaatakował główny szpital w południowej części Strefy Gazy. Palestyńskie służby medyczne poinformowały, ż...
USA dostarczą Kijowowi ponad 3 tys. pocisków, ale wystrzeliwać je można tylko za zgodą Pentagonu. Ukraińcy się n...
Wołodymyr Zełenski poinformował, że pod koniec bieżącego tygodnia delegacja ukraińska i amerykańska spotka się,...
Kiedyś dotacje, teraz raczej kredyty na preferencyjnych warunkach. Podejście Brukseli do finansowania rozwoju przedsiębiorstw z branży rolno-spożywczej ewoluuje, ale niezmienne jest to, że wciąż firmy mogą liczyć na wsparcie. Co więcej, już nie tylko ze środków unijnych, ale także krajowych.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas