Reklama

Jędrzej Bielecki: KPO będzie odblokowane. Bo Ursula von der Leyen musi nagrodzić teraz Donalda Tuska

Z chwilą zwycięstwa demokratycznej opozycji było jasne, że Bruksela uwolni 57 mld euro dla Polski. Reszta to technikalia.

Publikacja: 25.10.2023 12:34

Donald Tusk i Ursula von der Leyen

Donald Tusk i Ursula von der Leyen

Foto: AFP

Ursula von der Leyen w środę celebruje być może największe zwycięstwo swoich pięciu lat na czele europejskiej egzekutywy. Spotkanie z Donaldem Tuskiem, przyszłym premierem piątego co do znaczenia kraju Unii Europejskiej, jest namacalnym dowodem na to, że jej strategia pryncypialnego podejścia do rządów prawa przyniosła oczekiwane owoce.

Jak Ursula von der Leyen obrzydziła Polakom rządy PiS 

Pozostało jeszcze 84% artykułu

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Komentarze
Bogusław Chrabota: Zbawienny wpływ Rady Gabinetowej na Donalda Tuska
Komentarze
Jerzy Surdykowski: Ultima Thule
Komentarze
Jan Zielonka: Wojna po polsku
Komentarze
Bogusław Chrabota: Antyukrainizm służy Rosji
Materiał Promocyjny
Bieszczady to region, który wciąż zachowuje aurę dzikości i tajemniczości
Komentarze
Bogusław Chrabota: Zła decyzja prezydenta w sprawie 800+. Karol Nawrocki wywrócił system
Materiał Promocyjny
Jak sfinansować rozwój w branży rolno-spożywczej?
Reklama
Reklama