Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 25.10.2018 07:17 Publikacja: 25.10.2018 07:17
Foto: YouTube
Prawa do ekranizacji tej nowej powieści zakupiła firma „Imperative” w 2016 roku, scenariusz napisał Eric Roth, a Scorsese był podobno od początku zainteresowany realizacją tego filmu.
„Gdy tylko przeczytałem książkę Davida Granna od razu zobaczyłam ją na ekranie – ludzi, plenery, wydarzenia — powiedział reżyser dziennikarzowi branżowego pisma „Variety”, dodając, że ogromnie się cieszy na spotkanie z Rothem i Leonardo DiCaprio, który zagra główną rolę.
Akcja „Killers of the Flower Moon” toczy się w latach dwudziestych XX wieku w Oklahomie. Członkowie indiańskich plemion Osagów, należących do południowych Siuksów, po odkryciu na ich terenach ropy naftowej stali się ogromnie bogaci. Zaczęli jeździć samochodami prowadzonymi przez prywatnych szoferów, budowali luksusowe rezydencje, wysyłali swoje dzieci na europejskie uczelnie. Ale nagle zaczęli ginąć, mordowani w tajemniczych okolicznościach. Śledztwo w tej sprawie przejmuje nowo utworzona agencja FBI.
To będzie szósta wspólna produkcja Martina Scorsese i Leonardo DiCaprio. Zdjęcia mają się zacząć latem 2019 roku. gdy obaj artyści dokończą swoje obecne projekty. DiCaprio gra w tej chwili w filmie Quentina Tarantino „Once Upon a Time in Hollywood”, a Scorsese wykonuje ostatnie prace przy dramacie „The Irishman” produkowanym przez Netflix.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Wielki faworyt krytyków „The Voice of Hind Rajab” Kaouther Ben Hanii z Grand Prix.
Wielki faworyt krytyków „The Voice of Hind Rajab” Kaouther Ben Hanii otrzymał Grand Prix festiwalu w Wenecji.
Wielkim faworytem krytyków jest film Kaouther Ben Hanii „The Voice of Hind Rajab”.
W weneckim konkursie dramatycznie wybrzmiał oparty na faktach film „The Voice of Hind Rajab” o dziewczynce umier...
Graham Greene, kanadyjski aktor filmowy i telewizyjny, zmarł w wieku 73 lat.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas