Klausner wcieliła się w dilerkę narotyków, zwaną Meow. Na co dzień żyje jak wielu młodych ludzi w Tel Awiwie. Czas spędza głównie na surfowaniu w Internecie, czatach i esemesowaniu. Jeśli nie odwiedza kafejek internetowych, to włóczy się po ulicach i klubach. Pewnego dnia umawia się na spotkanie w nocnym klubie z poznanym na czacie chłopakiem. Zamach terrorystyczny krzyżuje ich plany. Jej udaje się wyjść cało, lecz Alex ląduje w stanie krytycznym w szpitalu.
Film rozgrywający się wśród eksplodujących bomb dotyka bezpośrednio rzeczywistości w Tel Awiwie. Meow po przeżyciu ataku terrorystycznego próbuje odnaleźć swoją tożsamość.
Szukając odtwórczyni głównej roli, reżyser przesłuchał 15 aktorek, w większości dobrze znanych. Wśród dwóch debiutantek była Anat Klausner. – Wybrałem ją natychmiast. Wyglądała właśnie tak, jak sobie wyobrażałem moją bohaterkę – twierdzi Lerner.
A recenzenci z entuzjazmem pisali, że Klausner operuje zaskakująco bogatą skalą środków: subtelnością, przenikliwością i umiejętnością wzbudzania emocji. Natomiast klimat tego politycznego thrillera porównywali z filmami Romana Polańskiego („Wstrętem”, „Dzieckiem Rosemary” i „Lokatorem”). Za błyskotliwy filmowy debiut Anat Klausner (wcześniej grała w teatrze) zdobyła nagrodę Israel Academy of Film and Television’s Ophir Award 2006. I okrzyknięto ją nową gwiazda kina.