Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 16.09.2025 12:01 Publikacja: 25.12.2021 18:42
Foto: president.gov.by
O telefonicznej rozmowie Łukaszenki z Putinem poinformował serwis prasowy tego pierwszego. Rozmowa „dotyczyła aktualnych zagadnień współpracy Białorusi z Rosją, w tym w sferze obronnej, oraz innych zagadnień” - przekazano w komunikacie.
Również w sobotę Łukaszenko przeprowadził rozmowę telefoniczną z prezydentem Azerbejdżanu Ilhamem Alijewem. Białoruski dyktator „osobiście złożył gratulacje koledze z okazji 60. urodzin i podziękował za życzliwe wsparcie na szczycie Partnerstwa Wschodniego” - poinformowano w oświadczeniu. Obaj przywódcy „omówili też całokształt stosunków białorusko-azerbejdżańskich i zgodzili się na kontynuację rozmów na zbliżającym się szczycie w Petersburgu”.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Tuż przed wizytą w Niemczech i Francji prezydent Karol Nawrocki udzielił wywiadu niemieckiemu dziennikowi „Bild”.
Czy reparacje przysłonią sprawy bezpieczeństwa w czasie wizyty polskiego prezydenta w Berlinie? Jak słyszymy w P...
Po spotkaniu wicepremierów i ministrów spraw zagranicznych Polski i Chin, Radosława Sikorskiego i Wanga Yi na pr...
Amerykańskie naziemne wyrzutnie pocisków Typhon po raz pierwszy pojawiły się na terytorium Japonii. Zestaw może...
W Nowym Jorku odbyło się nadzwyczajne posiedzenie Rady Bezpieczeństwa ONZ, poświęcone naruszeniu polskiej przest...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas