fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

Sojusz Lewicy Demokratycznej o „wykluczonych”

W Sieci Opinii
Podczas dzisiejszej konferencji Sojusz Lewicy Demokratycznej przedstawił swoich kandydatów do wyborów parlamentarnych
Ryszard Kalisz, który przedstawiał kandydatów, powiedział:
Jest mi miło, że razem ze mną na liście jest Alicja Tysiąc - to jest osoba, która swoim przykładem pokazała, jak kobiety mogą walczyć o swoje prawa, związane z ich godnością. Krystian Legierski, którego znam od lat, jest radnym Warszawy i działa na rzecz mieszkańców Warszawy. Krystian będzie pełnomocnikiem ds. równego traktowania wszystkich obywateli Rzeczpospolitej, zarówno tych, których władza lubi i nie lubi. Krystian, który ma w tej dziedzinie wiele doświadczeń, będzie dużo robił i cieszę się, że jest bardzo wysoko na liście, bo na 4 miejscu.
Krystian Legierski stwierdził:
Oprócz tego, że byłem i jestem właścicielem klubu, znacie mnie państwo z tego, że wykorzystam każdą możliwość, żeby promować te rzeczy, które są dla mnie ważne. Mówię o równouprawnieniu, ale także o innych osobach wykluczonych. To co mogę wnieść, to osobistą wrażliwość.
Poseł SLD Stanisław Wziątek zaprezentował spoty wyborcze:
Chcemy zaproponować filozofię działania, przekazywania ważnych spraw, ważnych problemów dla ludzi władzy. Mamy obawy, czy aktualnie rządzący wiedzą, jakimi problemami żyją Polacy. To są trzy filmy z problemami zwykłych ludzi, krótkie historie ludzi, którzy oczekują szansy, aby godnie żyć.
 
Źródło: ROL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA