fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Nieruchomości

Baseny i domy nagrodzone

Kompleks basenów rehabilitacyjnych Muszelka w kategorii obiektów użyteczności publicznej i budynek mieszkalny Zielony Dom to dwie spośród kilku inwestycji nagrodzonych w konkursie „Warszawa bez barier”.
Wyróżnienia otrzymały m.in. Biblioteka Publiczna w Aninie, a wśród obiektów zabytkowych Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Ruy Barbossy oraz Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Limanowskiego. Ponadto w tym roku przyznano nagrodę specjalną za konsekwentne dostosowywanie budynków do potrzeb osób niepełnosprawnych Uniwersytetowi Warszawskiemu.
Nagrody w konkursie zostały przyznane już po raz czwarty. Można do niego zgłaszać obiekty mieszkalne, zabytkowe oraz obiekty użyteczności publicznej, tj. restauracje, szkoły czy biura. Konkurs organizowany jest przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji oraz urząd miasta. Może wziąć w nim udział każdy, zarówno osoba prywatna, jak i właściciel czy inwestor budynku. Wystarczy zrobić kilka zdjęć domu, z którego bez problemu mogą korzystać osoby niepełnosprawne lub mające problem z poruszaniem się, a następnie go opisać.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA