fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Finansowanie

Kredyty hipoteczne - co oferują banki

Fotorzepa, Laszewski Szymon Szymon Laszewski
Im więcej produktów bankowych kupisz, tym marża kredytowa będzie niższa. Banki rezygnują też z prowizji
Bank Pocztowy
W banku można uzyskać marżę na poziomie 1,39 pkt proc. pod warunkiem uruchomienia ROR wraz z kontem oszczędnościowym z miesięcznym wpływem w wysokości min. 1,5 tys. zł, karty debetowej lub kredytowej lub ubezpieczenia nieruchomości z oferty banku. W ofercie jest też kredyt z marżą na poziomie 1,25 pkt proc. i bez prowizji, gdy do powyższych produktów zostanie dokupiony pakiet ubezpieczeń.
Bank DnB NORD
Osoby, które zaciągną w banku kredyt w wysokości minimum 250 tys. zł, mogą liczyć na marżę od 0,79 pkt proc. w całym okresie kredytowania, niezależnie od wkładu własnego. Bank finansuje 100 proc. wartości nieruchomości i nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu.
Bank wprowadził także możliwość dodatkowego obniżenia marży dla osób, które zdecydują się skorzystać z pożyczki gotówkowej (obniżka o 0,15 pkt proc.), pożyczki w koncie osobistym (obniżka o 0,1 pkt proc.), produktów inwestycyjnych, czy planu systematycznego oszczędzania (obniżka o 0,1 pkt proc.).
BNP Paribas Bank
Zakładając w banku konto osobiste można uzyskać marżę na poziomie 0,9 pkt proc. przez pięć lat, potem - 1,29 pkt proc. Oferta dotyczy kredytów hipotecznych, refinansowanych, a także tych z dopłatami w ramach programu "Rodzina na swoim".
Deutsche Bank PBC
Wysokość standardowych marż w banku dla kredytów w PLN została obniżona o 0,2 pkt. proc. Obniżka dotyczy wszystkich stawek, bez względu na wysokość wkładu własnego. Dodatkowo osoby, które zdecydują się na konto osobiste, kartę kredytową, produkt inwestycyjno-ubezpieczeniowy db Inwestuj w Przyszłość, lub ubezpieczenie na życie czy od utraty stałego źródła dochodu, mogą otrzymać dodatkowe zniżki. Tym samym marże złotowych kredytów mieszkaniowych zaczynają się na poziomie 0,8 pkt. proc.
Eurobank
W ramach promocji Lekki Start marża w pierwszym roku kredytowania wynosi:
- dla kredytów z LTV większym lub równym 90 proc. - 0,8 pkt proc., a później 1,25 pkt proc.
- dla kredytów z LTV mniejszym niż 90 proc. - 1,2 pkt proc., a później - 1,55 pkt proc.
Warunkiem jest założenie rachunku ROR z wpływem wynagrodzenia i wybranie ubezpieczenia na życie z oferty banku.
PKO BP
Marże 1,1 pkt proc. przez okres spłaty 12 pierwszych rat kredytu (odsetkowych lub kapitałowo-odsetkowych) i prowizję 0 proc. można otrzymać w przypadku spełnienia jednocześnie następujących warunków:
• posiadania bądź założenia dowolnego ROR w banku
• posiadania bądź zakupienia karty kredytowej lub skorzystania z Programu Oszczędnościowego Niższa Rata albo ubezpieczenia na życie
• skorzystania z oferowanego przez bank ubezpieczenia na wypadek utraty pracy i hospitalizacji
Polbank
Osoby dobrowolnie korzystające z innych produktów bankowych, tj. rachunku wraz z kartą debetową, ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia od utraty pracy mogą liczyć w banku na obniżenie marży od kredytu o 1,5 pkt proc. Bank nie pobiera prowizji od kredytu.
Źródło: ekonomia24
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA