fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Telewizja

Jakie filmy obejrzą dzieci

Fineasz i Ferb: Podróż w drugim wymiarze
Walt Disney

Fineasz i Ferb: Podróż w drugim wymiarze

Fineasz i Ferb są przyrodnimi braćmi o niezwykłych umiejętnościach konstruktorskich. W tworzeniu wynalazków przeszkadza im najczęściej siostra Fretka chcąca zdemaskować braci przed mamą. Jednak tym razem bracia będą musieli zawrzeć z Fretką sojusz, by razem pokonać złego doktora Dundersztyca, który chce zakazać wszystkiego, co ma związek z latem. Chłopcy wpadają na trop doktora, gdy odkrywają, że ich ulubiona maskotka Pepe Pan Dziobak to w istocie tajny agent zwalczający Dundersztyca.
W Stanach Fineasz i Ferb mają miliony fanów. Teraz moda na braci dociera do Polski.
9.00 | Disney XD, Channel | sobota

Wskakuj

Izzy Daniels jest świetnie zapowiadającym się bokserem. Ale nie zostanie następnym Rockym. Chłopak – za namową szkolnej koleżanki – dołącza bowiem do drużyny Joy Jumpers, której członkowie zajmują się... skakaniem na skakance. Izzy'ego coraz bardziej wciąga nowy sport. Zbliżają się zawody, na których ma szansę wystąpić. Tymczasem ojciec nie akceptuje nowego hobby syna, a koledzy w szkole z niego kpią.
Disnejowska bajka o przełamywaniu uprzedzeń i podążaniu za pasją. Według podobnego schematu powstał wcześniej „High School Musical". Tyle że tam hobby bohaterów nie było tak niszowe – gwiazdor koszykówki odkrywał w sobie wokalny talent.
11.45 | tvp 1 | sobota

Przygody psa Cywila

Cywil przychodzi na świat jako siódmy w miocie. W Zakładzie Tresury Psów Milicyjnych chcą go uśpić z braku miejsca dla nadliczbowych czworonogów. Cywil ma jednak szczęście. Lituje się nad nim sierżant MO Walczak. Zabiera szczeniaka do domu i w tajemnicy przed wszystkimi wychowuje i szkoli. W końcu Cywil zdaje eksternistycznie egzaminy w Zakładzie Tresury i otrzymuje dyplom. Od tego momentu tropi bandytów, ładunki wybuchowe. Skacze nawet ze spadochronem. Reżyser Krzysztof Szmagier zgrabnie połączył w serialu wątki komediowe z kryminalnymi, ale głównym atutem filmu był duet wilczur Bej grający Cywila i Krzysztof Litwin w roli Walczaka.
16.25 | Kino Polska | sobota

Niesamowity świat Gumballa

Animowany sitcom o życiu rodziny Wattersonów z pełnego ekscentrycznych mieszkańców miasta Elmore. Głową familii jest Richard, gigantyczny różowy królik z nadwagą. Zrobi wszystko, byle wymigać się od pracy. Nic dziwnego, że w tej sytuacji domem rządzi pani Watterson, zapracowana kobieta, którą łatwo wyprowadzić z równowagi. Ich syn Gumball to pełen energii i optymizmu 12-latek mający mnóstwo szalonych pomysłów. Jego siostra Anais jest genialną czterolatką. Tyle że nikt nie chce słuchać rad małego dziecka. Jest jeszcze Darwin. Kiedyś był domową złotą rybką, ale od czasu, jak wyrosły mu nogi, stał się pełnoprawnym członkiem rodziny.
19.00 | Cartoon Network | wtorek
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA