fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Finanse

Karierosfera otworzy drzwi do praktyk w dobrych firmach

Do 28 marca każdy student może spróbować sił w konkursie, w którym główną nagrodą są płatne praktyki w znanych firmach
Co najmniej miesięczne płatne praktyki w Danone, Tieto, PwC, Ernst & Young, ING Banku Śląskim i On Board PR czekają na zwycięzców tegorocznej, dziesiątej już edycji konkursu Karierosfera. Organizuje go Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR z Wrocławia pod patronatem medialnym „Rzeczpospolitej".
W konkursie może wystartować każdy student zainteresowany wiedzą biznesową. Nie mają znaczenia rok ani kierunek studiów. Na początek (do 28 marca) wystarczy rozwiązać krótki test online (www.karierosfera.pl) składający się z dziesięciu pytań dotyczących wybranej dziedziny.
4803 studentów wystartowało w 2010 r. w Karierosferze
Podobnie jak w poprzednich latach uczestnicy Karierosfery mają do wyboru kilka dziedzin każda pod patronatem innej formy, fundatora praktyk. W tym roku dziedzin jest sześć: audyt (Ernst & Young), inżynieria oprogramowania (Tieto), sprzedaż (Danone), finanse przedsiębiorstw (PwC), IT bankowość (ING Bank Śląski) i Public Relations (On Board PR).
6 kwietnia studenci, którzy zdobędą najwięcej punktów w internetowym teście, spróbują sił w II etapie – teście zorganizowanym w 14 największych ośrodkach akademickich w całej Polsce.
Dziesiątka najlepszych w każdej dziedzinie będzie rywalizować w finale Karierosfery organizowanym 15 kwietnia na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.
 
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA