fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Muzyka

"Jest nas dwóch"

Skowyt
Materiały Promocyjne
"Naćpany Bob Dylan pogujący na koncercie Sex Pistols" - tak własne brzmienie określa zespół Skowyt, który 14 maja zadebiutował singlem "Jest nas dwóch". Krążek zawiera dwa pełne energii, rockowe kawałki.
"Jest nas dwóch" to przede wszystkim cięty riff wyjęty jakby z garażu The Stooges, pełen rockowej zadziorności i bezkompromisowości. Wszystko pulsuje w rytm mocnej, prostej sekcji, która napędza kawałek od początku do końca.
- Zależało nam na tym by ten singiel w pełni reprezentował to, co nam w głowach siedzi. Z jednej strony dużo melodii i takiego wkręcającego rytmu a z drugiej przywiązanie do ostrej, rockowej muzy - mówi Łukasz, wokalista zespołu.
Singiel ukazał się dzięki staraniom kilkuset fanów Skowytu, którzy za pośrednictwem serwisu megatotal.pl złożyli się na jej nagranie i wyprodukowanie. Portal muzyczny przeznaczony dla młodych zespołów i ich fanów.
Megatotal.pl realizuje ideę Fair Music, dzięki niemu fani mogą wspierać artystów dowolnymi sumami pieniędzy i stają się inwestorami ich sukcesu. Do tej pory sfinansowali wydanie 28 płyt, z czego 4 już się ukazały.
Zobacz jak to działa na [link=http://www.megatotal.pl" target="_blank]www.megatotal.pl[/link].
Najbliższy koncert Skowytu odbędzie się 30 maja w Warszawskim klubie Fono bar.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA