fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Zespół kancelarii SSW wzmocnił swoje szeregi

Do zespołu Energetyki i surowców naturalnych kancelarii SSW Spaczyński Szczepaniak i Wspólnicy dołączyła mecenas Anita Palukiewicz jako Senior Associate

Mec. Palukiewicz do niedawna pracowała w Ministerstwie Środowiska - Departamencie Geologii i Koncesji Geologicznych, gdzie była odpowiedzialna m.in. za prawne aspekty projektu ustawy dotyczącej zmiany Prawa geologicznego i górniczego w zakresie regulacji dotyczących złóż węglowodorów, w tym ze złóż niekonwencjonalnych oraz brała udział w tworzeniu nowych rozwiązań systemowych. Prowadziła ponadto postępowania administracyjne dotyczące koncesji na poszukiwanie, rozpoznawanie lub wydobywanie złóż kopalin (często postępowania sporne, a także precedensowe) ze szczególnym uwzględnieniem kopalin energetycznych.

Dodatkowo mec. Anita Palukiewicz udzielała wyjaśnień w zakresie stosowania prawa oraz porad prawnych w zakresie własności górniczej Skarbu Państwa, zasad koncesjonowania oraz funkcjonowania i organizacji nadzoru górniczego w celu zapewnienia obsługi prawnej departamentu i Kierownictwa MŚ.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA