fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Kancelaria SSW partnerem inicjatywy Think Tank „Rodzina, majątek, firma. Rozmowy o dobrej sukcesji"

Kancelaria SSW Spaczyński, Szczepaniak i Wspólnicy jest jednym z partnerów inicjatywy Think Tank „Rodzina, majątek, firma. Rozmowy o dobrej sukcesji".
Projekt wiąże się z publikacją raportu, w którym prezentowane są różne aspekty procesu sukcesji w przedsiębiorstwie rodzinnym – biznesowe, prawne, podatkowe, ale także psychologiczne. Ponadto w siedmiu miastach w Polsce zorganizowane zostaną warsztaty dla właścicieli firm rodzinnych. Pierwsze z nich, w Lublinie, odbyły się wczoraj. W trakcie spotkań mowa jest o praktycznych kwestiach związanych z sukcesją, część warsztatowa zachęca do interakcji i wymiany doświadczeń. Dodatkowo podczas jednej z sesji uczestnicy mają okazję porozmawiać z właścicielami firmy rodzinnej, nestorem i sukcesorem, którzy są w trakcie lub już przeszli przez sukcesję, podczas lublińskiej edycji byli to Adam i Jacek Rozwadowscy z Centrum Medycznego ENEL-MED.
W trakcie warsztatów przedstawiciele Kancelarii SSW, mec. Wojciech Szczepaniak, dr Paweł Chyba oraz Angelika Rokicka-Buczek z SSW Family Office opowiedzieli o kluczowych zagadnieniach, które pojawiają się w procesie sukcesji i o pytaniach, na które trzeba sobie odpowiedzieć w jej trakcie.
To pierwszy w Polsce projekt edukacyjny związany z planowaniem sukcesji zorganizowany na tak dużą skalę. Pozostali jego partnerzy to Raiffeisen Polbank, Ipopema TFI oraz TU Europa.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA