fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Finanse

II Forum Europa - Chiny

Kongres. Europejsko-chińskie kontakty gospodarcze wyrosły ponad proste relacje eksportu i importu, choć na drodze ku efektywnej współpracy nadal jest wiele barier.
Firmy z Chin coraz częściej pojawiają się w Europie, zdobywając nowe doświadczenia. Już rok temu w Katowicach dyskusje o współpracy Europy z Państwem Środka cieszyły się dużym powodzeniem. Szansą na przezwyciężanie barier, tak politycznych, jak i np. kulturowych w kontaktach z Chinami oraz budowanie dialogu będzie II Forum Gospodarcze Chiny–Europa, które odbędzie się w ramach V Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. „Rz" jest patronem tego wydarzenia.
Forum z udziałem polityków, dyplomatów i przedstawicieli europejskiego i chińskiego biznesu odbędzie się drugiego dnia kongresu, 14 maja.
Uczestnicy szukać będą odpowiedzi na pytania, czy polskie firmy mają szansę odnieść sukces w Chinach? Jakie praktyki stanowią wzór godny naśladowania? Czy rola Chin na scenie międzynarodowej się zmienia? Jakie cele strategiczne Chiny zamierzają osiągnąć w skali globalnej?
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA