fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Za granicą

Harvey Weinstein po cichu wyprzedaje nieruchomości

materiały
Producent filmowy i główny bohater najgłośniejszego skandalu w Hollywood w ostatnich latach wyprzedaje swoje nieruchomości. Teraz przyszła kolej na niewielki, ale luksusowy domek w Hollywood.

Dom z 1920 roku (tzw. cottage), zbudowany w stylu angielskich Tudorów - znajduje się w West Hollywood i ma powierzchnię zaledwie 128 metrów kwadratowych. Dwie sypialnie, dwie łazienki, salon, kuchnię i niewielki ogród. Weinstein chce za niego 1,8 mln dolarów czyli za 6,4 mln złotych.

Weinstein kupił ten dom za 1,55 mln dolarów kilka lat temu. Zanim wybuch skandal mieszkała w nim córka producenta Remy, podchodząca z pierwszego małżeństwa z Eve Chilton. Po wybuchu skandalu Remy wyprowadziła się a dom trafił na rynek jako nieruchomość do wynajęcia za 7500 dolarów miesięcznie.

Parterowy dom jest niewielki, ale luksusowo wyposażony. Ma nowoczesną kuchnie i luksusowe łazienki. W salonie jest stylowy kominek.

To kolejna nieruchomość, którą Harvey Weinstein sprzedał niedawno. Kilka tygodni temu pozbył się za ponad 25 mln dolarów domu miejskiego w Nowym Jorku, jesienią zeszłego roku posiadłości w Westport w stanie Connecticut oraz kilka miesięcy później  luksusowej, nadmorskiej posiadłości w Sag Harbor w Hamptons.

Harvey Weinstein pilnie potrzebuje pieniędzy. Około 60 kobiet oskarżyło go o napastowanie lub gwałt. Kilka z nich już złożyło pozwy. Weinstein potrzebuje też pieniędzy na rozwód z Georginą Chapman, z która były producent ma dwójkę dzieci. Według amerykańskiej prasy Chapman po rozwodzie dostanie od 15 do 20 mln dolarów.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA

WIDEO KOMENTARZ

REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA