fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Za granicą

Dom z popularnego serialu "Czarne lustro" na sprzedaż

materiały
Dom, który "wystąpił" w serialu Netflixa "Czarne lustro" (Black Mirror) został wystawiony na sprzedaż za 3 mln funtów, czyli ponad 15 mln złotych.

Parterowy dom znajduje się we wsi Stoke Poges w hrabstwie Buckinghamshire, zaledwie 32 km od Londynu. Budynek jest replika domu pierwszych właścicieli, który stoi w Kalifornii.

Modernistyczny budynek został zbudowany w latach 50. zeszłego wieku. Ma powierzchnię ponad 370 metrów kwadratowych w tym pięć sypialni. Przeszklone ściany zewnętrzne sprawiają, ze dom jest bardzo jasny i sprawia wrażenie dużo większego. Duży pokój i jadalnia tworzą jedna, duża przestrzeń. Jest też drugi dodatkowy salon z kominkiem. Kuchnia jest odseparowana. W domu jest też studio nagraniowe. Cztery sypialnie maja własne łazienki. A z głównej sypialni jest wyjście przez tarasowe okno bezpośrednio na taras i do ogrodu.

Dom "występował" już w dwóch serialach: "Czarnym lustrze" (odcinek Cała Twoja historia - The Entire History of You) - serialu emitowanym na Netflixie oraz serialu "Gold Digger" wyprodukowanym przez BBC1.

Obecni właściciele, którzy pragną pozostać anonimowi, nie tylko wyremontowali, ale także rozbudowali dom, który ma nowoczesną instalację, łazienki oraz kuchnię. A także przepiękny taras z wyjściem do ogrodu, w którym rosną nie tylko stare liściaste drzewa, ale jest też jezioro otoczone łąkami.

Przy domu wybudowano też wolnostojący garaż na dwa samochody.

Szczegóły oferty umieszczono na specjalnej stronie internetowej.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA