fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory samorządowe

Poręba: Chcemy gospodarzy, którzy nie będą walczyć z rządem

Tomasz Poręba
Academia Online/Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0 International
Szef sztabu Prawa i Sprawiedliwości Tomasz Poręba powiedział, że partia chce, by wybory samorządowe wygrały osoby, które nie będą kontestować rządu.

O współpracy samorządów i rządu mówił prezes Jarosław Kaczyński podczas niedzielnej konwencji PiS w Warszawie. - Czy chcemy takich samorządów, które będą wojowały z rządem, które będą - można powiedzieć - warczały na rząd, jak to ostatnio słyszeliśmy, nawet podczas bardzo ważnych uroczystości państwowych, czy chcemy takich, które będą współpracować ku wspólnemu dobru, by podnosić jakość życia Polaków? - mówił prezes PiS.

Słowa Kaczyńskiego powtórzył w TVN24 szef sztabu PiS Tomasz Poręba. - Chcemy takich gospodarzy, którzy będą zgodnie, harmonijnie współpracować z rządem, którzy nie będą kontestować - powiedział.

- Mówimy: Polska jest jedna i chcemy realizować program Prawa i Sprawiedliwości. Potrzebujemy i chcemy współpracować z dobrymi gospodarzami, z ludźmi, którzy się nie kłócą, ale chcą współpracować i realizować ogólnopolskie projekty Prawa i Sprawiedliwości - dodał.

Poręba podkreślił, że Prawo i Sprawiedliwość ma dwóch liderów kampanii - Mateusza Morawieckiego i Jarosława Kaczyńskiego.

- Obydwaj są i będą obecni w tej kampanii. Jesteśmy w takiej dobrej sytuacji, że mamy dwóch liderów, takich, którzy potrafią narzucić narrację i powiedzieć, w którym kierunku ma pójść Polska - skomentował.

Źródło: TVN24
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA