fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Prof. Szczepanowska - Kozłowska wyróżniona w rankingu Top 250 Women in IP

www.sxc.hu
Profesor Krystyna Szczepanowska - Kozłowska, partner w warszawskim biurze międzynarodowej kancelarii Allen & Overy, została wyróżniona jako „Gwiazda prawa własności intelektualnej" w drugiej edycji globalnego prestiżowego rankingu Top 250 Women in IP 2017, organizowanego przez renomowany amerykański magazyn Managing Intellectual Property.

Tegoroczny ranking wskazuje 250 kobiet (prawniczek, rzeczniczek patentowych, ekspertek i specjalistek) z ponad 80 jurysdykcji, w tym z Polski, wyróżniających się w obszarze ochrony własności intelektualnej. Wszystkie uhonorowane kobiety są „gwiazdami IP" w swoich krajach.

Prof. Krystyna Szczepanowska-Kozłowska jest specjalistą z dziedziny prawa własności intelektualnej oraz nowych technologii. Posiada bogate doświadczenie zarówno w zakresie procesowych, jak i nieprocesowych spraw dotyczących w szczególności patentów, znaków towarowych, praw autorskich, nieuczciwej konkurencji, a także ochrony danych osobowych. Prof. Szczepanowska - Kozłowska reprezentuje również klientów w postępowaniach sądowych w sporach gospodarczych i arbitrażowych.

"Cieszę się z tego wyróżnienia i przyjmuję je w imieniu całego warszawskiego zespołu prawa własności intelektualnej, również pracujących w nim mężczyzn. Jest dla mnie niezwykle ważne, że praca jest doceniana zarówno przez naszych klientów, jak też branżę" - dodaje Prof. Szczepanowska - Kozłowska.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA