W kancelariach

Dentons przedstawia Nextlaw Global Referral Network

123RF
Dentons rewolucjonizuje system rekomendacji usług prawnych na zasadzie zapłaty za dostęp do usług (pay-to-play), wprowadzając darmowy, oparty na jakości program polecania usług prawnych i przekazywania zleceń.

Nextlaw Global Referral Network połączy na całym świecie klientów z najlepszymi specjalistami oraz członków sieci z potencjalnymi klientami. Cel to stworzenie największej sieci rekomendacji i przekazywania zleceń na świecie.

9 maja 2016 roku - Dentons, największa na świecie firma prawnicza, ogłosiła dziś uruchomienie pierwszego, bezpłatnego systemu udzielania rekomendacji i przekazywania zleceń dla kancelarii prawnych. Oparty na nowej platformie technologicznej system, działający pod nazwą „Nextlaw Global Referral Network", umożliwi uczestniczącym w nim kancelariom szybkie nawiązywanie kontaktu oraz śledzenie przepływu rekomendacji i zleceń.

Nextlaw Global Referral Network oferuje bezpłatne członkostwo i nie narzuca wyłączności terytorialnej, dzięki czemu omija problemy i ograniczenia, którymi charakteryzują się funkcjonujące dotychczas tego rodzaju sieci. Bezpłatne członkostwo wielu kancelarii o różnym potencjalne w dowolnym mieście oraz platforma technologiczna, która wspiera wielokrotne wzajemne rekomendacje i przekazywanie zleceń, sprawiają, że sieć Nextlaw Network połączy klientów z najlepszymi specjalistami na całym świecie, a najlepszym kancelariom umożliwi dostęp do atrakcyjnych zleceń.

Model free-to-play a model pay-to-play

„Wyzwaniem, przed którym stają nasi klienci korzystający z funkcjonujących obecnie systemów poleceń i przekazywania zleceń jest to, że są one oparte na zasadzie zapłaty za dostęp do usług (pay-to-play), który oferuje dostęp do kancelarii, która była skłonna uiścić opłatę za bycie członkiem danej sieci, zamiast takiej, która byłaby najlepiej dopasowana do rzeczywistych potrzeb klienta" – wyjaśnia Joe Andrew, Przewodniczący Rady Dentons. „Sieć Nextlaw Global Referral Network jest inna, ponieważ jest darmowa, dzięki czemu klienci będą mogli znaleźć prawnika najlepiej dopasowanego do ich potrzeb".

„Dołączenie do sieci Nextlaw Global Referral Network niesie za sobą szereg realnych korzyści. Globalizacja postawiła przed wieloma kancelariami złudny wybór: rozwijać się lub umrzeć, co doprowadziło do tego, że wiele firm popadło w pułapkę wszechstronnej specjalizacji, przeceniając swoje możliwości i to, co są w stanie zaoferować klientom. Rozwój jest częścią naszej strategii, ale nie dla wszystkich musi tak być. Nextlaw Global Referral Network pozwala kancelariom koncentrować się na obszarach i usługach, w których są najlepsze oraz pozyskiwać nowych klientów właśnie poprzez swoją specjalizację, a także rozwijać istniejącą współpracę, nawiązując bezpośrednie kontakty z największą grupą specjalistów z dziedziny prawa na całym świecie. To wszystko proponujemy zupełnie za darmo" – dodaje Joe Andrew.

Źródło: rp.pl

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL