fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

CDZ doradcą funduszy inwestycyjnych przy transakcji na rynku kapitałowym

Anna Skórka, Piotr Rychta, Maciej Kotlicki
materiały prasowe
Kancelaria Chajec, Don-Siemion & Żyto doradzała funduszom: CP Fundusz Inwestycyjny Zamknięty oraz Capital Partners Investment I Fundusz Inwestycyjny Zamknięty w procesie sprzedaży 100% posiadanych przez nich akcji i obligacji Symbio Polska S.A., spółki notowanej na rynku NewConnect oraz przy inwestycji w spółce z sektora FMCG.

CDZ doradzała przy zawarciu umowy inwestycyjnej, której przedmiotem było objęcie przez fundusze udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością działającej w sektorze produkcji i handlu certyfikowaną żywnością ekologiczną oraz żywnością zdrową i funkcjonalną przy jednoczesnym zbyciu na rzecz tej spółki przez fundusze posiadanych akcji Symbio Polska.

Ponadto, w treści umowy zostały uregulowane prawa i obowiązki stron po dokonaniu inwestycji, w tym zasady organizacji wewnętrznej nabytej spółki oraz wyjścia inwestorów z tej inwestycji. Celem współpracy funduszy, nabytej spółki oraz jej wspólników jest konsolidacja działalności operacyjnej na rynku żywności ekologicznej.

Zespołem prawników CDZ doradzającym przy transakcji kierował wspólnik Maciej Kotlicki we współpracy z r.pr. Piotrem Rychta oraz adw. Anną Skórką.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA