fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Terroryzm

Stanisław Pięta: Jedyna droga to masowe deportacje muzułmanów do Afryki

Stanisław Pięta, poseł Prawa i Sprawiedliwości
Fotorzepa/ Jerzy Dudek
Masowe deportacje muzułmanów do Afryki, wyburzenie meczetów i wzmocnienie służb specjalnych to dla Stanisława Pięty recepta na walkę z terroryzmem w Europie Zachodniej. - Islamiści przyszli tutaj, by zabić Europejczyków i podporządkować sobie tych, których zabić nie zdążą - powiedział poseł PiS.

W rozmowie z fronda.pl polityk podkreśla, że „powinniśmy wyciągać wnioski z dramatycznych doświadczeń Europejczyków na Zachodzie”.- Powinniśmy wyraźnie odrzucać idee neomarksizmu, chronić tradycję, nasze chrześcijańskie korzenie i troszczyć się o budowę mocnej wspólnoty narodowej i państwowej. To jedyna droga do trwałego zabezpieczenia życia polskich kobiet i dzieci – mówi.

- Nie możemy ulegać złudzeniom i żywić się jakimiś lewicowymi bajeczkami. Nie możemy ryzykować życiem naszych rodaków. W tym wydaniu islam nie jest żadną religią pokoju, ale totalitarnym systemem zarządzania społeczeństwem – twierdzi poseł. - Nie ma najmniejszej możliwości na wypracowanie jakiegoś pokojowego porozumienia. Islamiści przyszli tutaj, by zabić Europejczyków i podporządkować sobie tych, których zabić nie zdążą – podkreśla.

Zdaniem Pięty na Zachodzie „Lewica żywi się poparciem islamistów i godzi się na funkcjonowanie organizacji terrorystycznych”.

- Musimy pokazywać obrzydliwy, ohydny sojusz polityczny zawarty między lewicowymi środowiskami politycznymi Europy Zachodniej a grupami muzułmanów. Musimy pamiętać, że to muzułmanie, którzy nabyli już prawa wyborcze, aktywnie uczestniczą w życiu politycznym i głosują na formacje lewicowe. Pamiętajmy, że w ostatnich wyborach prezydenckich we Francji kandydata lewicy Macrona poparły wszystkie grupy i stowarzyszenia islamskie we Francji – mówi Stanisław Pięta.

- Europa Zachodnia straciła swoją tożsamość walcząc z chrześcijaństwem. Europejska lewica zniszczyła ducha wspólnoty – podkreśla poseł.

Źródło: fronda.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA