fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Społeczeństwo

Klub sportowy LKS Tęcza Kraśnik prosi, by kojarzyć go ze sportem

Facebook, LKS Tęcza Kraśnik
Zarząd klubu sportowego LKS Tęcza Kraśnik opublikował w mediach społecznościowych oświadczenie, w którym podkreślił, że „nie chce brać udziału w medialnych i politycznych przepychankach”.

Rok temu radni miasta Kraśnik zdecydowali, że ich miasto stanowić będzie "strefę wolną od LGBT". Za sprawą ostatnich nacisków ze strony Unii Europejskiej poszczególne gminy znów jednak zajęły się tą sprawą. Kilka dni temu radni Kraśnika po burzliwej debacie zdecydowali po raz drugi, że miasto zostanie "strefą wolną od ideologii LGBT".

Głos w sprawie zdecydował się zająć lokalny klub sportowy, LKS Tęcza Kraśnik.

„W związku z rosnącą popularnością naszego klubu, ze względu na ostatnie okoliczności, które miały miejsce w mieście Kraśnik, chcielibyśmy odciąć się od wszelakich skojarzeń i opinii zamieszczanych w mediach i social mediach” - czytamy w oświadczeniu zarządu klubu. „LKS Tęcza Kraśnik to klub z ponad 50-letnią historią zajmujący się wszechstronnym rozwojem i upowszechnianiem dyscypliny piłki nożnej wśród dorosłych i młodzieży” - dodano. „Nie chcemy brać udziału w medialnych i politycznych przepychankach, a nasz klub powinien kojarzyć się tylko i wyłącznie ze sportem. Prosimy wszystkich o wyrozumiałość” - zaznaczono.

Oświadczenie klubowe W związku z rosnącą popularnością naszego klubu, ze względu na ostatnie okoliczności, które miały...

Opublikowany przez LKS Tęcza Kraśnik Piątek, 25 września 2020
Źródło: Facebook
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA