fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Społeczeństwo

W sieci pojawił się zwiastun "Zabawy w chowanego", najnowszego filmu braci Sekielskich

Facebook, Sekielski
Już 16 maja o godzinie 10.00 na YouTube obejrzeć będzie można „Zabawę w chowanego”, najnowszy dokument braci Sekielskich, poświęcony tematyce pedofilii wśród duchownych. W sieci pojawił się właśnie zwiastun filmu.

„Zabawa w chowanego”, najnowszy film braci Tomasza i Marka Sekielskich, dostępny będzie do obejrzenia w sieci za darmo. W poniedziałek dziennikarz poinformował w swoim programie „Sekielski Sunday Night Live” na Facebooku, że film będzie można obejrzeć już 16 maja o godzinie 10.00 na kanale YouTube dziennikarza. Film trwa godzinę i 27 minut.

„Zabawa w chowanego” będzie opowiadać o wątkach, których nie udało się zmieścić w filmie „Tylko nie mów nikomu” o pedofilii wśród duchownych. Kontynuacja filmu miała mieć premierę 28 marca 2020 roku, ale z powodu pandemii koronawirusa przesunięto ten termin. 

Film „Tylko nie mów nikomu” braci Sekielskich odtworzono w serwisie YouTube już ponad 23 mln razy. Opublikowany dziś 3-minutowy zwiastun kolejnego filmu wskazuje, że będzie on równie trudny, co poprzedni.

W „Zabawie w chowanego” ma zostać rozwinięty między innymi jeden z wątków rozpoczętych w „Tylko nie mów nikomu”. Przedstawiona zostanie historia braci, którzy w dzieciństwie byli molestowani przez jednego księdza. W zapowiedzi filmu zobaczyć można również powrót do innych tematów znanych z części pierwszej.

Źródło: YouTube, Facebook
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA