fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Społeczeństwo

Najliczniejsza rodzina na Wyspach spodziewa się 22. potomka

Facebook/Radford Family
Rodzina Radfordów z Lancashire w Wielkiej Brytanii ogłosiła, że spodziewa się kolejnego potomka. Mimo ubiegłorocznych zapowiedzi, że 21. dziecko będzie ostatnie, w kwietniu przyszłego roku rodzina powiększy się o następne.

Rodzina Sue (44) i Noela (44) składa się już z 23 osób.

Para poznała się, gdy Sue miała 7 lat. Pierwsze dziecko, syna Chrisa, Sue urodziła w wieku 14 lat. Rok temu, jako 43-latka, urodziła 21. dziecko.

Wówczas rodzina zapewniała w mediach społecznościowych, że mała Bonnie Raye, skompletowała stan familii, składającej się z rodziców, 11 dziewczynek i 10 chłopców.

Wczoraj na profilu Radford family na Facebooku matka rodziny poinformowała, że jest w 15. tygodniu ciąży i w kwietniu przyszłego roku rodzina powiększy się o następne dziecko. Sue Radford ma nadzieję, że o chłopca.

Rodzina żyje w 4-piętrowym domu z 10 sypialniami, kupionym w 2004 roku za 240 tys. funtów, z 19 dzieci. Dwoje - 30-letni Chris i 25-letnia Sophie założyli własne rodziny. Sue i Noel są już dziadkami - Sophie urodziła troje dzieci.

Radfordowie utrzymują się przede wszystkim z dochodów z rodzinnego biznesu - piekarni. Od państwa otrzymują 170 funtów tygodniowo na każde dziecko.

Swoje życie pozwalają śledzić obserwatorom, zamieszczając informacje i zdjęcia w portalach społecznościowych.

Źródło: The Independent
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA