fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Społeczeństwo

Richard Branson szuka asystenta. Praca marzeń na Karaibach

Richard Bronson
D@LY3D/Creative Commons Attribution 2.0 Generic
Właściciel firmy Virgin szuka osoby na stanowisko osobistego asystenta. Zatrudniona osoba zamieszka na prywatnej wyspie miliardera położonej na Morzu Karaibskim.

Richard Branson jest właścicielem m.in. linii lotniczych Virgin Atlantic oraz sieci telefonii mobilnej Virgin Mobile. Do miliardera należy także mała wyspa Necker na Morzu Karaibskim.

Biznesmen zamieścił w internecie ogłoszenie o pracę. Bronson szuka osoby, która zamieszka w jego luksusowym kurorcie i zostanie prywatnym asystentem.

Do obowiązków zatrudnionego pracownika będą należeć m.in.: zarządzanie pocztą elektroniczną, rezerwacja biletów lotniczych, prowadzenie korespondencji i kalendarza.

Osoby ubiegające się o zatrudnienie powinny być "zmotywowane, otwarte, entuzjastycznie nastawione, a ponadto powinny umieć zachować dyskrecję".

Kandydaci powinni wysłać CV oraz krótki film, na którym wyjaśnią, czemu powinni dostać tę pracę. Swoje wnioski można składać do 10 marca.

Raj w sercu Brytyjskich Wysp Dziewiczych

Branson wyspę Necker kupił w wieku 28 lat, gdy była niezamieszkała. Obecnie znajdują się tam baseny, kort tenisowy, sprzęt sportowy, prywatny kucharz oraz zespół 60 pracowników obsługi. Kurort można wynająć. Jeden dzień to koszt około 54 tysięcy dolarów.

Na wyspie w przeszłości wypoczywali m.in. Baracka Obama, Księżna Diana i Kate Winslet. Swój ślub organizował tam Larry Page, współzałożyciel Google.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA