Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 22.11.2020 14:21 Publikacja: 22.11.2020 14:05
Foto: Fotorzepa, Michał Walczak
W niedzielę rano zakopiańscy strażacy wezwani zostali do pożaru budynku mieszkalnego przy ul. Jaszczurówka. Ratownicy ewakuowali z pomieszczeń kilka osób.
Akcję utrudniało duże zadymienie. W budynku odnaleziono ciała dwóch mężczyzn w wieku 66 i 70 lat. Obaj byli mieszkańcami powiatu tatrzańskiego.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Presja społeczna wymusiła kontrole na granicy z Niemcami. Ale to uszczelnienie granicy z Litwą może okazać się k...
- Przywracamy czasową kontrolę na granicy z Niemcami i z Litwą - poinformował premier Donald Tusk.
„Straż Graniczna demaskuje kolejne kłamstwo intensywnienie rozpowszechniane na X” - oświadczył rzecznik szefa MS...
60 tys. zł kary za nieobecność świadka i pełen dostęp do tajnych materiałów. Czy poselski projekt nowelizacji us...
Nie żyje 14-latka, która została poszkodowana w wyniku pożaru bloku mieszkalnego w Rzeszowie. Pożar został ugasz...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas