fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Służby mundurowe

RMF FM: Piosenkarka Dorota R. zatrzymana przez policję

Fotorzepa, Marian Zubrzycki
Znana piosenkarka Dorota R. została zatrzymana przez policję na polecenie prokuratury - informuje RMF FM.

Z komendy na warszawskim Mokotowie piosenkarka ma być przewieziona do prokuratury. Sprawa dotyczy szantażowania jej byłego narzeczonego.

RMF FM podaje, że policjanci otrzymali polecenie od śledczych by doprowadzić piosenkarkę do prokuratury - nie wiadomo jednak w jakim charakterze.

Sprawa prowadzona przez prokuraturę na Mokotowie dotyczy konfliktu między piosenkarką a jej byłym partnerem.

Informacje o zatrzymaniu potwierdził PAP rzecznik warszawskiej prokuratury okręgowej Łukasz Łapczyński. - Dzisiaj z udziałem Doroty R. będą wykonane czynności związane z ogłoszeniem zarzutów - poinformował rzecznik. Dodał, że chodzi o sprawę przeciwko m.in. Emilowi S. i Jackowi M. "podejrzanych o nakłaniania innych, ustalonych w sprawie osób do zmuszania Emila H. do określonego zachowania poprzez groźby".

W marcu tego roku "Gazeta Finansowa" pisała o "współpracy" obecnego chłopaka piosenkarki Emila S. z - jak informowała - "gangsterami, którzy mieli nakłaniać jej byłego partnera, Emila H. do wpłaty miliona złotych zadośćuczynienia na jej rzecz".

Komendant Robert Szumiata z komendy rejonowej policji w Warszawie poinformował, że piosenkarka została zatrzymana w swoim miejscu zamieszkania i zostanie przewieziona do prokuratury ok. 11.

Źródło: RMF FM, PAP
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA