fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Sędziowie i sądy

Sędzia Maciej Andrzej Mitera - lista poparcia do KRS

Maciej Andrzej Mitera, rzecznik i członek Krajowej Rady Sądownictwa
tv.rp.pl
25. sędziów podpisało się pod upublicznioną w piątek przez Kancelarię Sejmu kandydaturą Macieja Andrzeja Mitery do Krajowej Rady Sądownictwa.

Podpisy popierające kandydaturę Macieja Andrzeja Mitery, sędziego Sądu Rejonowego dla Warszawy-Woli, złożyli:

  1. Łukasz Piebiak - Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
  2. Rafał Puchalski - Sąd Rejonowy w Jarosławiu
  3. Karol Dałek - Sąd Okręgowy w Łodzi
  4. Paweł Krystian Zwolak - Sąd Rejonowy w Jaworznie
  5. Dariusz Andrzej Pawłyszcze - Sąd Okręgowy w Krakowie
  6. Andrzej Skowron - Sąd Rejonowy w Tarnowie
  7. Grażyna Kołodziejska - Sąd Apelacyjny w Warszawie
  8. Ewa Degowska - Sąd Okręgowy w Płocku
  9. Joanna Przanowska-Tomaszek - Sąd Rejonowy dla Warszawy - Pragi Południe
  10. Kamil Cichowski - Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia
  11. Marcin Kowal - Sąd Rejonowy dla Warszawy - Śródmieścia
  12. Agnieszka Halina Hajto - Sąd Rejonowy dla Krakowa - Krowodrzy
  13. Henryk Juliusz Walczewski - Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia
  14. Szymon Chrobak - Sąd Rejonowy w Prudniku
  15. Piotr Rogoziński - Sąd Rejonowy w Wejherowie
  16. Dorota Radlińska - Sąd Okręgowy w Warszawie
  17. Urszula Wieczorek - Sąd Okręgowy w Warszawie
  18. Jolanta Korwin-Piotrowska - Sąd Rejonowy w Białymstoku
  19. Marcin Ozimek - Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze
  20. Jakub Iwaniec - Sąd Rejonowy dla Warszawy - Mokotowa
  21. Tomasz Szmydt - Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie
  22. Paweł Mroczkowski - Sąd Rejonowy w Janowie Lubelskim
  23. Dariusz Drajewicz - Sąd Rejonowy dla Warszawy - Mokotowa
  24. Rafał Reiwer - Sąd Rejonowy w Chojnicach
  25. Katarzyna Anna Dil - Sąd Rejonowy w Ełku

Aby zasiąść w nowej Krajowej Radzie Sądownictwa każdy z sędziowskich kandydatów musiał przedstawić listę z co najmniej 25 głosami poparcia uzyskanymi od innych sędziów.

Sprawdź kolejne listy poparcia kandydatów do KRS:

- Dariusz Drajewicz

- Jarosław Dudzicz

- Grzegorz Furmankiewicz

- Marek Jaskulski

- Joanna Kołodziej-Michałowicz

- Jędrzej Kondek

- Teresa Kurcyusz-Furmanik

- Mariusz Lewiński - Zgłoszony przez grupę 2160 obywateli

- Ewa Łąpińska

- Zbigniew Stanisław Łupina

- Leszek Mazur - Poz 4, 10 i 40 wykazu nie były brane pod uwagę - zostały wykreślone przed złożeniem dokumentu przez Pełnomocnika do Marszałka Sejmu

- Maciej Andrzej Mitera

- Maciej Nawacki - Opinie Biura Analiz Sejmowych: opinia nr 1, opinia nr 2

- Dagmara Pawełczyk-Woicka

- Robert Pelewicz

- Rafał Puchalski

- Paweł Kazimierz Styrna

- Mariusz Witkowski

Źródło: sejm.gov.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA