fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Pokolenie Y zmusza firmy do zmian

W ramach akcji „Odśwież swoją karierę” Infosys BPO Poland latem promowała karierę w swoim centrum usług. – W kilku punktach Łodzi ustawiliśmy rowerowy stand z lemoniadą. Przygotowaliśmy również letnie niespodzianki i zaproszenia na rozmowę rekrutacyjną w Infosys BPO Poland – wyjaśnia Weronika Rytczak, menedżer ds. rekrutacji w firmie.
Rzeczpospolita
Chcąc pozyskać młode talenty, pracodawcy sięgają po nowe sposoby rekrutacji, aranżacji biur oraz zasady komunikacji i organizacji pracy.

Pokój relaksu, jaki niedawno otwarto w jednym z biur w Warszawie, wygląda dość typowo – kolorowe ściany i fotele, kanapy z poduchami, no i obowiązkowy stół z piłkarzykami. Mniej typowe jest natomiast biuro, w którym urządzono ten pokój. Nie jest to siedziba spółki IT czy centrum usług biznesowych SSC/BPO, gdzie play rooms czy relax rooms są już stałym elementem biurowych wnętrz, ale warszawska siedziba prestiżowej firmy doradczej PwC.

Jednego z tuzów globalnej wielkiej czwórki audytu i konsultingu, kojarzonej raczej z formalnym dress codem i długimi godzinami pracy przy własnym biurku. Te skojarzenia tracą już na aktualności także w przypadku pozostałych członków Big 4. W tym EY, gdzie w zmodernizowanej niedawno warszawskiej siedzibie playrooom urządzono w gabinecie jednego z partnerów.

Rekrutacja na FB

Ewa Zmysłowska, dyrektor działu kapitału ludzkiego w PwC Polska, nie kryje, że pokój relaksu określany jako PwC Club to ukłon w stronę pracowników z...

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA

WIDEO KOMENTARZ

REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA