fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Prawo karne

Marcinkiewicz komentuje zarzuty ws. niepłacenia alimentów: chętnie pójdę do więzienia, wytrzymałem ze stalkerką

Kazimierz Marcinkiewicz
tv.rp.pl
- Chętnie pójdę do więzienia Ziobry. Wikt i opierunek i spokój, a dam radę, skoro wytrzymałem ze stalkerką trzy lata pod jednym dachem - Kazimierz Marcinkiewicz w rozmowie z Onetem skomentował doniesienia "Super Ekspresu" o postawieniu mu zarzutów w związku z niewywiązywnia się z obowiązku alimentacyjnego.

„Super Express" donosi, że zaległości sięgnęły 112 tysięcy złotych, a były premier może zostać pozbawiony wolności nawet na 2 lata.

Przypomnijmy, że w 2018 r. Kazimierz Marcinkiewicz rozwiódł się z Izabelą Olchowicz-Marcinkiewicz. Sąd przyznał kobiecie alimenty w wysokości 4 tys. złotych miesięcznie z tytułu niezdolności do pracy.

Kazimierz Marcinkiewicz oświadczył w mediach społecznościowych, że jest ofiarą stalkingu ze strony byłej żony. "Przykro mi, że muszę to upublicznić. Milczałem wiele lat, starałem się normalnie żyć i pracować, ale wiem że stalkera nic nie powstrzyma" - napisał.

Następnie sąd wydał zakaz ujawniania przez Olchowicz-Marcinkiewicz prywatnych informacji o związku z byłym premierem. Takich publikacji nie może zamieszczać również popularny portal plotkarski, który dotychczas robił to regularnie.

Źródło: Onet.pl, SE, rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA