fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Marcin Horała: Tak się rządzić dłużej nie dało

Fotorzepa, Jakub Czermiński
- Tego nie mogliśmy dłużej tolerować, że nasi koalicjanci trochę zaczęli przyjmować taką postawę, że raz na kilka tygodni wydłubują sobie popularny medialnie czy społecznie temat i zajmują w nim pozycje przeciwną rządowi - powiedział Marcin Horała, wiceminister infrastruktury z Prawa i Sprawiedliwości.

Pozostanie Solidarnej Polski w Zjednoczonej Prawicy uzależnione jest od spełnienia zakomunikowanych przez PiS warunków - poinformowała we wtorek rzeczniczka partii Anita Czerwińska. Zbigniew Ziobro miał je usłyszeć od Jarosława Kaczyńskiego w poniedziałek późnym wieczorem. Szef Solidarnej Polski powinien odpowiedzieć do środy – o godz. 13 w siedzibie PiS przy ul. Nowogrodzkiej rozpocznie się kolejna narada władz partii, które mają podjąć ostateczne decyzje.

Dowiedz się więcej: Prezes postawił warunki i czeka na Ziobrę

- Gdyby polityka była obszarem w stu procentach racjonalnych kalkulacji, to bym powiedział, że niemal na pewno koalicja będzie odnowiona. Prosta kalkulacja: szacunek dla werdyktu wyborców pokazuje, że dominującą rolę i rządy w najbliższej kadencji powinno mieć Prawo i Sprawiedliwość. A mniejsi koalicjanci oczywiście trochę swoich pomysłów programowych mogą do głównego programu wnieść, niemniej jednak główny udział powinien mieć PiS - komentow...

Źródło: rp.pl/ TVP
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA