fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

Joanna Scheuring-Wielgus: PO nie rozumie, dlaczego przegrała w 2015 roku

tv.rp.pl
Joanna Scheuring-Wielgus wypowiedziała się na temat Borysa Budki mówiąc, że „mu kibicuje, bardzo lubi i ceni”. - Mam nadzieję, że poradzi sobie z wszystkimi działaczami partyjnymi, którzy żyją wyłącznie polityką, a nic więcej nie potrafią - podkreśliła w programie "Onet Rano”.

Joanna Scheuring-Wielgus wypowiedziała się w programie „Onet Rano” między innymi na temat Platformy Obywatelskiej. - Platforma, żeby w ogóle przeżyć na scenie politycznej, musi zrozumieć, bo mam wrażenie, że cały czas nie rozumie, dlaczego przegrała wybory w 2015 roku - powiedziała posłanka. - Rozmawiając w kuluarach z politykami PO niestety czasem mam przeświadczenie, że to do nich nie dotarło. Że Platforma cały czas nie jest obywatelska. Ona ma ten przymiotnik w swojej nazwie, ale cały czas nie rozumie, że nie wystarczy robić sobie przysłowiowych „selfików” na marszach z ludźmi, którzy maszerują i walczą o swoje prawa, tylko naprawdę trzeba wziąć się do roboty i działać - dodała. 

W programie rozmawiano także na temat zbliżających się wyborów prezydenckich. - Ja chciałabym dożyć czasów, kiedy będzie prezydentka Polski, bardzo bym chciała. Lewica będzie miała swojego kandydata. Każda osoba, która zostanie przez nas zgłoszona, będzie miała moje wsparcie. Jest kilku bardzo dobrych kandydatów. Chciałabym, żeby Robert Biedroń został prezydentem Polski - podkreśliła Scheuring-Wielgus. Zapytana o to, czy jej zdaniem Borys Budka byłby dobrym kandydatem na urząd prezydenta, powiedziała, że „nie wie”.

Źródło: Onet
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA