fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Kataryna: Szczucie sercem

Maciej Gdula
Lewica/mat.pras.
Maciej Gdula: „Jedna z najbardziej natarczywych i obrzydliwych kampanii społecznych w historii. Udostępnianie dla niej przestrzeni przez jakikolwiek publiczny podmiot, taki jak np. MPK w Krakowie, nie powinno mieć miejsca. To ekstremistyczna akcja wymierzona w prawa kobiet i nakierowana na umocnienie obecnego stanu prawnego. Musimy o to walczyć, nie ulegając szantażowi »wolności słowa« czy »otwartości« publicznej debaty".

Poseł Maciej Gdula atakujący kampanię społeczną promującą hospicja perinatalne z łatwością znalazłby wspólny język z osobami, które dwa lata temu wymusiły na poznańskim Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym usunięcie z tramwajów tęczowych flag, które wisiały tam w ramach zamówionej (i opłaconej) przez organizację LGBT Grupa Stonewall kampanii społecznej promującej Marsz Równości. Zanim poznańscy decydenci zdecydowali się w trybie natychmiastowym wypowiedzieć umowę, bo nie wszystkim się flagi spodobały, znalazł się nawet „bohaterski" motorniczy, który odmówił prowadzenia takiego tramwaju.
Argumenty, jakie wtedy padały, były bardzo podobne do tych, których dzisiaj używa poseł Gdula. „Środowiska LGBT nieinwazyjnie, krok po kroku, przemycają kolejne kontrowersje na takich wydarzeniach przy kolejnych wydarzeniach, tak że tego nie zauważamy" – ostrzegał anonimowy autor artykułu na stronie poznańskiego ośrodka TVP, pochylając się z troską nad c...

Źródło: Plus Minus
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA