Katarzyna Sadło

Kataryna: Matoł, debil i zwykła kretynka

Arkadiusz Mularczyk: „Ścigane są bezlitośnie osoby za krytykę bądź to prezydenta Komorowskiego, bądź to premiera Tuska. Wszystko to rodzi pytania o granice wolności słowa w naszym kraju. Nasza demokracja zmierza w kierunku białoruskim".

Kataryna: Szokujące ustalenia

Mariusz Chłopik: „Jacek, Jarek (...) mamy prośbę, by jutro TVP bardzo ładnie zaatakowało te osoby, które taki wyrok wydały, i generalnie warszawski sąd apelacyjny, według topowych kancelarii prawnych to stajnia Augiasza. Myślę, że ten materiał jest bardzo, bardzo dobry, aby także podgrzać publicystycznie".

Kataryna: Dorwać Ochojską

Maciej Wąsik: „Przed chwilą podpisałem zawiadomienie do prokuratury w sprawie słów Joanny Ochojskiej kierowanych pod adresem Straży Granicznej".

Kataryna: Ludzie bez właściwości

Tadeusz Cymański: „To jest bardzo wątpliwa i chyba nieroztropna w ogóle rzecz, że akurat teraz ta sprawa została rozstrzygnięta w Sejmie. To jest jakby w wojsku, na froncie żołnierz może nie zgadzać się z dowództwem, ale ma obowiązek wykonywać rozkazy. Ja za wszystkim nie zagłosuję, ale bardzo często głosuję w imię dyscypliny, przełykam te żabki".

Kataryna: Boki zrywać

Ewa Milewicz: „Przez ostatnie dni trwały wyścigi wśród internautów, osobistości i polityków, kto powie dowcipniej i dosadniej o internowaniu Jarosława Kaczyńskiego".

Kataryna: Murem za dziećmi

Ordo Iuris: „Dziecko uratowane dzięki wyrokowi TK. Szpital w Białymstoku powołał się na opinię Ordo Iuris. Środowiska proaborcyjne próbują »zastąpić« przesłankę eugeniczną przerywania ciąży przesłanką ratowania zdrowia kobiety".

Kataryna: Gdy premier kapituluje

Mateusz Morawiecki: „Mamy w Polsce, jak i w całej Europie, dość taki silny ruch antyszczepionkowy inspirowany niestety prawdopodobnie również z zewnątrz. Liczymy się z tym, że w naszym klubie możemy nie znaleźć wystarczająco dużego poparcia".

Katarzyna Sadło: Minister, symbol schyłku

Łukasz Mejza: „Jestem politykiem, na którym, mówiąc kolokwialnie, wisi rząd. Właściwie to ten rząd Zjednoczonej Prawicy uratowałem, więc jestem do tego przygotowany, że będą we mnie strzelać, że będą kłamać, że będą najeżdżać na moją rodzinę, na moich bliskich. Normalna sprawa. Dalej robię swoje i głupotami się nie przejmuję. Po prostu będę wyjaśniał to w sądzie po kolei".

Kataryna: Gdzie są granice pięknoduchostwa

Janina Ochojska: „Użycie armatek wodnych na migrantów, którzy nie mają się gdzie osuszyć, grozi śmiercią z powodu zamarznięcia. Obciąży ona Straż Graniczną i Mariusza Kamińskiego. Tragedia na granicy została wywołana przez Wasze błędy w zarządzaniu tą sytuacją. Ogarnijcie się. Można jeszcze coś zrobić".

Katarzyna Sadło: Narodowcy upaństwowieni

Zbigniew Ziobro: „Kiedyś słyszałem od Donalda Tuska o tzw. obywatelskim nieposłuszeństwie. Myślę, że organizatorzy marszu będą mogli tę koncepcję kreatywnie wykorzystać w ramach obrony swoich podstawowych praw obywatelskich, które są w sposób jaskrawy z przyczyn politycznych, pozaprawnych odbierane".