fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Piłka nożna

Barcelona otrzyma zgodę na awaryjny transfer?

AFP
Po Luisie Suarezie Barcelona na dłuższy czas straciła kolejnego napastnika - z powodu kontuzji przez pół roku pauzować będzie Ousmane Dembele - podaje Onet. W efekcie hiszpańska federacja piłkarska prawdopodobnie wyrazi zgodę na przeprowadzenie przez mistrzów Hiszpanii transferu, mimo zamknięcia 31 stycznia okna transferowego.

O przymusowej pauzie Dembele, który przeszedł operację z powodu zerwania ścięgna w prawym udzie, poinformowała w oficjalnym komunikacie sama Barcelona - czytamy w Onecie.

Skrzydłowy doznał kontuzji na początku lutego. Z powodu urazu tego samego ścięgna Dembele pauzował już cztery miesiące w 2017 roku.

Dembele jest piłkarzem Barcelony od 2017 roku i od tego czasu doznał już dziewięciu urazów. W tym sezonie 22-letni skrzydłowy wystąpił w dziewięciu meczach Dumy Katalonii, zdobył jednego gola.

Po kontuzjach Suareza i Dembele w kadrze Barcelony jest obecnie trzech zawodników mogących grać w ataku - Lionel Messi, Antoine Griezmann i Ansu Fati. W związku z osłabieniem kadry kontuzjami hiszpańska federacja piłkarska może wyrazić zgodę na przeprowadzenie przez Barcelonę tzw. transferu w trybie awaryjnym.

Źródło: Onet
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA