fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Radykalny Kukiz nadzieją dla Platformy

Paweł Kukiz
Fotorzepa
Platforma nie ma ostatnio szczęścia do sloganów wyborczych. Tydzień temu propagowała hasło #punktzwrotny, przy okazji konwencji, na której Ewa Kopacz zapowiedziała, że program... przedstawi jesienią.

Prawdziwym punktem zwrotnym okazała się więc decyzja PiS o wystawianiu Beaty Szydło na premiera. Gdy kandydatka ruszyła w Polskę autobusem, spin doktorzy Platformy wpakowali Ewę Kopacz do pociągu i zaczęli promować hasło #kolejnaEwę. Kolejny zły pomysł, bo w internecie natychmiast pojawiły się memy z przekreślonymi wizerunkami Bronisława Komorowskiego oraz Radosława Sikorskiego. Obok – pod zdjęciem Ewy Kopacz – umieścili hasło „Kolej na Ewę". A ponieważ premier spędziła dużo czasu w pociągach i na dworcach, sieć szybko ochrzciła ją Evą Peron.

Żarty żartami, ale widać, że Platforma Obywatelska w końcu postanowiła walczyć. Politycy PO ruszyli w Polskę. Przekonują, że czas ich rządów to nie powód do wstydu, zgodnie ze strategią, którą nakreśliła Ewa Kopacz w niedawnym wywiadzie dla „Rzeczpospolitej".

Pojawiają się pewne szanse dla PO. Po pierwsze, ugrupowanie Ryszarda Petru przestało przyciągać nowych wyborców. A drugi konkurent P...

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA