fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Marinus blisko gdańskiej plaży

materiały prasowe
Sprzedaż mieszkań u zbiegu ul. Gdańskiej i Polskiego Czerwonego Krzyża rozpoczyna Develia.

W czterech budynkach (trzy -, i cztery pietra) powstanie 81 mieszkań (od 27 do 113 mkw.) i dwa lokale usługowe. Bloki będą połączone podziemną hala garażową, w której znajdą się także komórki lokatorskie. - Mocnym punktem inwestycji jest jej lokalizacja: na plażę w Brzeźnie dojdziemy stąd w zaledwie kilka minut – mówią przedstawiciele dewelopera.

Ceny mieszkań zaczynają się od 11,8 tys. zł za mkw. Projekt architektoniczny opracował Domus - Studio projektowe s.c. Sieniawski & Sieniawski. Mieszkania mają być gotowe w II kwartale 2023 roku.

- Osiedle Marinus to propozycja nie tylko dla osób, kupujących mieszkanie na własne potrzeby. Dzięki lokalizacji lokale w tej inwestycji sprawdzą się również jako drugie mieszkania czy apartamenty wakacyjne na wynajem – mówi Andrzej Oślizło, prezes zarządu spółki Develia. – Warto zauważyć, że dostęp do wolnych działek pod zabudowę mieszkaniową w pasie nadmorskim Gdańska jest mocno ograniczony. Można się zatem spodziewać, że oferta nowych mieszkań w tym rejonie będzie się kurczyć – dodaje.

W pasie nadmorskim Gdańska Develia realizuje także trzy inne inwestycje. To Baltea Apartments na Przymorzu, Osiedle Latarników w Letnicy oraz III etap inwestycji Przy Alejach na Zaspie. Wszystkie te inwestycje mają być gotowe w drugiej połowie 2022 roku.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA