fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Szmaragdowy Park na zielonych Łostowicach

materiały prasowe
Develia rozpoczyna przedsprzedaż mieszkań w pierwszym etapie gdańskiego osiedla. Ceny zaczynają się od 7,3 tys. zł za mkw.

Kameralne osiedle powstanie na zielonych Łostowicach, bezpośrednio przy zbiorniku wodnym „Kolorowy". Deweloper ma już pozwolenie na budowę.

W pierwszym etapie Szmaragdowego Parku spółka Develia zaplanowała cztery trzypiętrowe budynki. W sumie powstanie w nich 175 mieszkań o powierzchni od 32 do 79 mkw. – od kawalerek po mieszkania z czterema pokojami. Do części lokali są przypisane ogródki.

Pierwszy etap inwestycji ma być ukończony do końca 2022 roku. - Dynamicznie rozwijające się w ostatnich latach Łostowice to idealna lokalizacja dla tych, którzy cenią sobie ciszę i spokój, ale nie chcą rezygnować z wygód, jakie oferuje miejska infrastruktura – mówi cytowany w komunikacie Andrzej Oślizło, prezes Develii. - Rozległe tereny zielone świetnie nadają się do spacerów i rowerowych wycieczek. To już trzecia inwestycja naszej firmy w tej okolicy.

Deweloper wybudował już Osiedle przy Srebrnej. W czerwcu zostanie ukończona budowa VII etapu inwestycji Świętokrzyska Park. Wszystkie lokale na tym osiedlu zostały sprzedane.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA