fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

E-umowa z deweloperem

materiały prasowe
Marvipol Development proponuje klientom podpisywanie umów rezerwacyjnych bez wychodzenia z domu. Firma rozpoczyna współpracę z platformą Autenti.

- E-umowy to gwarancja bezpieczeństwa i wygody. Rozwiązanie pozwala na zachowanie ciągłości usług w trakcie epidemii - czytamy w komunikacie Marvipolu. - Nowe rozwiązanie wykorzystuje technologię podpisu elektronicznego Autenti, z którego korzysta niemal 300 firm w całej Polsce. Platforma umożliwia podpisanie i autoryzowanie dowolnego dokumentu przez internet - za pomocą smartfona, tabletu czy laptopa. Pozwala zaoszczędzić czas, zmniejszyć koszty obsługi papierowych umów i archiwizacji, upraszcza proces zbierania podpisów na dokumentach. Gwarancją bezpieczeństwa tego rozwiązania jest szereg zabezpieczeń m.in. szyfrowanie danych 256-bitowym kluczem, wykorzystywanie certyfikatu Premium EV, algorytmy kryptograficzne, archiwizowanie danych na wybranym nośniku oraz dodatkowe metody weryfikowania tożsamości.

Większość pracowników działu sprzedaży Marvipolu pracuje dziś zdalnie. E-umowy mają obejmować wszystkie osiedla tej firmy. - W sytuacji, z którą przychodzi nam się mierzyć, ważne jest, aby działać błyskawicznie i adaptować się do nowych warunków. Digitalizacja procesów i usług w branży deweloperskiej zachodzi już od jakiegoś czasu i przyspieszy, gdy większość z nas pozostaje w domach - mówi Anna Juchimiuk, dyrektor marketingu spółki Marvipol Development, koordynator procesu wdrożenia nowego systemu.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA