fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

HB 1820 na Przedmieściu Oławskim

materiały prasowe
Budowę mieszkań przy ul. Haukego-Bosaka 18 i 20 we Wrocławiu rozpoczyna Eiffage Immobilier Polska.

Generalnym wykonawcą jest Eiffage Polska Budownictwo. (Wykonawca i deweloper należą do jednej grupy budowlanej). Prace mają się zakończyć pod koniec 2022 roku. Projekt budynku wykonała wrocławska pracownia Panda Studio.

- Czerpiemy korzyści płynące z synergii branż – mówi Tymon Nowosielski, prezes zarządu Eiffage Immobilier Polska.

Nazwa osiedla HB 1820 to skrót od wrocławskiego adresu Haukego-Bosaka 18 i 20. Deweloper sprzedał już prawie jedną trzecią apartamentów. HB 1820 to 7-piętrowy budynek z lobby z recepcją i garażem podziemnym.

Znajdzie się w nim 96 mieszkań o powierzchni od 26 do 100 mkw. – od kawalerek do lokali z czterema pokojami. Deweloper zaplanował też 115 miejsc postojowych na dwupoziomowym parkingu. Do każdego mieszkania przypisane jest co najmniej jedno stanowisko. – Czas pandemii pokazał, jak ważny jest dostęp do własnego kawałka zielonej przestrzeni – mówi cytowany w komunikacie Sebastian Bieńkowski, dyrektor ds. projektów Eiffage Immobilier Polska. - Bez względu na to, czy zagospodarujemy ją na tarasie, balkonie czy w prywatnym ogródku.

W HB 1820 ogrody zostały zaprojektowane niestandardowo, nie na parterze, lecz na pierwszym piętrze, na tarasach.

HB 1820 to jedna z dwóch inwestycji mieszkaniowych Eiffage Immobilier Polska we Wrocławiu. Druga to Atmo na Kępie Mieszczańskiej, której budowa rozpocznie się również w tym roku.

Grupa Eiffage prowadzi inwestycje w Polsce od 30 lat. Ma na koncie niemal 700 inwestycji, w tym we Wrocławiu m.in. kompleks Ovo z pięciogwiazdkowym hotelem DoubleTree by Hilton, apartamentowiec Thespian i dom opieki senioralnej Rezydencja przy Dyrekcyjnej (wcześniej Angel Care).

Eiffage Immobilier Polska Eiffage Immobilier Polska to deweloper odpowiedzialny za realizację inwestycji mieszkaniowych, inwestycji na wynajem, nieruchomości komercyjnych i handlowych. W portfolio spółki są apartamenty Villa Sadyba w Warszawie, Dom przy Źródle w Starym Podgórzu w Krakowie oraz Stalowa 27 – kamienica w sercu stołecznej Nowej Pragi.

Deweloper jest częścią międzynarodowej grupy budowlanej Eiffage. Do jego najbardziej uznanych inwestycji należą budynek Opery w Sydney, najwyższy w Europie wiadukt drogowy w Millau i szklana piramida Luwru.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA