Reklama

Petycja ws. Trójki. Żądają przywrócenia Strzyczkowskiego

Zespół i słuchacze III programu PR wystosowali petycję do najwyższych władz państwa. Sprzeciwiają się likwidacji Trójki w jej dotychczasowym kształcie i żądają, by przywrócono na stanowisko dyrektora stacji Kuby Strzyczkowskiego, zdymisjonowanego kilka dni temu.

Aktualizacja: 25.08.2020 14:09 Publikacja: 25.08.2020 13:32

Petycja ws. Trójki. Żądają przywrócenia Strzyczkowskiego

Foto: Fotorzepa/Radek Pasterski

amk

Autorzy petycji, skierowanej do prezydenta, Rady Ministrów, Rady Mediów Narodowych i KRRiT piszą, że zmiany, zapowiadane przez nową dyrekcję "z nadania politycznego" po dymisji Kuby Strzyczkowskiego, nie pozostawiają wątpliwości, że doprowadzą do "śmierci kultowej rozgłośni jaką jest Trójka".

"Nasza antena ma zmienić format i charakter, a zapewne również nazwę. Wszystko to bez żadnego wyraźnego powodu, co stanowi sytuację bezprecedensową w świecie mediów" - czytamy w petycji.

Pozostało jeszcze 83% artykułu

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Kraj
Międzynarodowe zawody łazików marsjańskich. W finale dwa zespoły z Politechniki
Kraj
Pierwsza taka biblioteka w Polsce. Metroteka, czyli książki pod ziemią na stacji metra Kondratowicza
warszawa
Ruchy miejskie nie chcą hali na Skrze. Ekspert: To dobrze skomunikowane miejsce
Warszawa
Od kontrowersji do sukcesu? Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie bije rekordy popularności
Materiał Promocyjny
Jak sfinansować rozwój w branży rolno-spożywczej?
Reklama
Reklama