fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Literatura

Piotr C. „# To o nas”

materiały prasowe
Agata i Krzysztof żyją w czasach Google’a, Fejsa, Instagrama. Jak każdy z pokolenia trzydziestolatków. Nie znają się. A może tak im się tylko wydaje, bo czy w sieci nigdy się nie spotkali?

Trzydzieste urodziny obchodzą osobno. Krzysztof wolałby ten dzień przespać. Ale do jego mieszkania na warszawskiej Ochocie ładuje mu się najpierw matka. Jak mogłaby zapomnieć o urodzinach jedynaka! A potem Kostek, czyli Suchy. Rechoczący kumpel wręcza Krzysztofowi prezent. Pudło pełne prezerwatyw.

Agata sama stawia się na urodzinowe spotkanie z matką i ciotką, choć z góry wie, że nie przepuszczą okazji. Będą biadać, dlaczego jest jeszcze sama. Taka ładna i wykształcona dziewczyna! Czas na dziecko, biologiczny zegar tyka. Agata odparowuje: - Żyje mi się lepiej, jak jestem zimną, wyrachowaną suką.

Czy trzydziestka to jakaś granica, skoro wiadomo, że życie nie ma najmniejszego sensu. Ubarwia je tylko seks i pieniądze.

„# To o nas” jest czwartą książką Piotra C., kultowego pisarza trzydziestolatków i znanego blogera, To kolejny bestseller autora, który odmawia ujawnienia swej tożsamości. Choć wcześniejsze powieści „Pokolenie Ikea”, „Pokolenie Ikea. Kobiety” i „Brud” zyskały mu zastępy fanów.

Piotr C. znów prowokuje. Czy naprawdę pokolenie trzydziestolatków to urodzeni cynicy? Plastikowe Barbie, kobiety zawodowego sukcesu, robiące kariery w korporacjach, a prywatnie seks-maszyny. I faceci, wiecznie grający kogoś innego. Słabi, ale skuteczni, gdy działają według instrukcji podrywu z You Tube.

Wydaje się, że na chwilę szczerości stać ich tylko na Tinderze, mobilnym portalu randkowym. Tam łatwo szybko ją skasować.

Jak doskrobać się jednak głębiej, Krzysztof i Agata marzą o prawdziwej miłości. Romantycy w wielkim mieście.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA