4 zł tygodniowo przez rok !
Promocja dotyczy rocznej subskrypcji pakietu RP.PL z The New York Times.
Autentyczne dziennikarstwo na cały rok.
Kliknij i poznaj szczegóły oferty
Laureaci nagrody Orzeł Eksportu z wicepremierem i ministrem gospodarki Januszem Piechocińskim i red. nacz. „Rzeczpospolitej” Bogusławem Chrabotą
Jak co roku, gala organizowana przy okazji publikacji Listy 2000 „Rzeczpospolitej" przez ten dziennik i Ministerstwo Gospodarki zgromadziła liczne grono znakomitych gości. Przede wszystkim przedstawicieli przedsiębiorstw, które zdobyły nagrody Orła Eksportu, Marki Polskiej Gospodarki i Dobrej Firmy, oraz wyróżnienia dla firm najbardziej innowacyjnych w usługach i produkcji.
Ponadto wśród gości można było znaleźć przedstawicieli administracji, instytucji finansowych oraz organizacji eksperckich i biznesowych.
Promocja dotyczy rocznej subskrypcji pakietu RP.PL z The New York Times.
Autentyczne dziennikarstwo na cały rok.
Kliknij i poznaj szczegóły oferty
W dobie cyfrowej transformacji coraz więcej osób korzysta z usług finansowych w sposób całkowicie zdalny. Bankow...
W pierwszej połowie roku KGHM podejmie decyzje w sprawie inwestycji w kopalni Sierra Gorda w Chile – mówi Anna S...
Portal WNP publikuje list prezesów trzech polskich firm z branży stalowej. Apel opublikowano po informacjach o p...
PGE Energia Odnawialna odstąpiła od umowy z konsorcjum GE Hydro France i Mostostal Warszawa, które miało przepro...