fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Kraj

"Bombowy weekend" w poznańskim sklepie

epoznan.pl
Skandalem zakończyła się promocja jednego ze sklepów w Poznaniu. Witryny sklepu "Paris" zachęcały klientów do zakupu promocyjnym "bombowym weekendem".

"Bombowy weekend. Każda sztuka 79.90zł" - w ten sposób właściciele sklepu zachęcali wczoraj od rana klientów do zakupu. Po oburzeniu ze strony odwiedzających, plakaty zostały zdjęte.

Właścicielka sklepu tłumaczy, że cała sytuacja jest nieszczęśliwym zbiegiem okoliczności. - To wyjątkowo pechowy zbieg okoliczności, kampania i plakaty były gotowe od tygodnia, nie mieliśmy pojęcia, że w Paryżu – które to miasto jest nazwą naszego sklepu - wydarzy się taka tragedia w piątek. Po tym jak kilku klientów agresywnie się zachowywało wyzywając ekspedientkę, około południa zdjęliśmy wszystkie plakaty - mówi właścicielka sklepu w rozmowie z epoznan.pl.

W sześciu piątkowych zamachach w Paryżu życie straciło co najmniej 129 osób, a około 350 zostało rannych. Zginęło siedmiu terrorystów, z których sześciu wysadziło się w powietrze. Do zamachu przyznało się Państwo Islamskie (IS).

Źródło: epoznan.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA