fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Kościół

Sondaż: Czy TVP powinna pokazać „Tylko nie mów nikomu”

YouTube
Czy TVP powinna wyemitować film „Tylko nie mów nikomu” o pedofilii wśród polskich duchownych? Odpowiedź w sondażu SW Research dla serwisu rp.pl.

Szef fundacji WOŚP Jurek Owsiak zaapelował do Telewizji Polskiej, aby wyemitowała film "Tylko nie mów nikomu", opowiadający o pedofilii w polskim Kościele.

Czytaj także: Szef Spotlight Walter V. Robinson: Kler sam się nie rozliczy

Trzech na czterech respondentów (75 proc.), uważa, że TVP powinna wyemitować film "Tylko nie mów nikomu" o pedofilii wśród polskich duchownych. 9 proc. ankietowanych jest przeciwna takiej emisji. Zdania w tej sprawie nie ma 16 proc. badanych.

- Częściej za tym, że ten film powinien być wyemitowany w TVP są osoby w wieku 25-34 lat oraz powyżej 50 lat (po 77 proc.), badani o wykształceniu zasadniczym zawodowym (79 proc.), dochodzie netto od 2001 do 3000 zł (81 proc.) oraz respondenci z miast do 20 tys. mieszkańców (85 proc.) - zwraca uwagę Piotr Zimolzak z agencji badawczej SW Research.

Film "Tylko nie mów nikomu" ma już na YouTube ponad 18 mln wyświetleń.

Policja uniemożliwiła pokaz filmu "Tylko nie mów nikomu", który miał być wyświetlany z rzutnika na fasadzie budynku przylegającego do Katedry Polowej Wojska Polskiego w Warszawie.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA