Nawet w strefie czerwonej można grać spektakle i oglądać projekcje filmowe, jednak z frekwencją ograniczoną do 25 procent.
Czytaj także: Od soboty cała Polska strefą czerwoną
Aktualizacja: 23.10.2020 12:11 Publikacja: 23.10.2020 11:57
Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek
Nawet w strefie czerwonej można grać spektakle i oglądać projekcje filmowe, jednak z frekwencją ograniczoną do 25 procent.
Czytaj także: Od soboty cała Polska strefą czerwoną
© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: rp.pl
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. USA negocjują z Turcją rezygnację korzys...
Winit wynajmuje 36,3 tys. mkw. w MLP Business Park Schalke.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Japonia, w czasie spotkania ministrów fi...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W nocy z 7 na 8 grudnia działanie wstrzy...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję przeciw Ukrainie.
Dzięki Funduszom Europejskim dla Polski Wschodniej (FEPW) firmy z tego regionu mają nowe możliwości na finansowanie innowacyjnych pomysłów. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) oferuje startupom w Polsce Wschodniej dostęp do siedmiu Platform startowych, które dają realne wsparcie lokalnych biznesów i zwiększenie konkurencyjność przedsiębiorstw. Są to partnerstwa ośrodków innowacji dające darmowe, kompleksowe programy wsparcia startupów od momentu rejestracji spółki.
Gośćmi dwudziestego drugiego odcinka programu „Rzecz o geopolityce” Mateusza Grzeszczuka byli prof. Michał Lubin...
W świecie, w którym coraz częściej liczy się wygoda, szybkość i realne korzyści z codziennych wyborów, programy lojalnościowe zyskują na znaczeniu.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas