fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Elastyczne biura i magazyny na Białołęce

Wielofunkcyjny budynek Nordkapp Flexi Space wyrósł na warszawskiej Białołęce. To oferta dla małych i średnich przedsiębiorstw.

- W Nordkapp Flexi Space można urządzić biura, showroom i magazyny. Wygląd i funkcje budynku można dopasować do indywidualnych potrzeb najemców - mówią przedstawiciele inwestora, spółki Europejskie Centrum Inwestycyjne ECI. - Według raportu Interaktywnie.com "E-commerce 2020" wartość polskiego rynku e-commerce w 2019 roku wyniosła 50 mld złotych, a w 2020 sięgnie 70 mld. Rosnące oczekiwania konsumentów wymagają transformacji łańcucha dostaw, skrócenia czasu dotarcia do klienta i optymalizacji pracy. Efektem jest zwiększone zapotrzebowanie na magazyny miejskie, umożliwiające realizację usług związanych z dostawą następnego lub nawet tego samego dnia.

– Oferujemy przestrzeń typu SBU (small business unit) położoną na terenie miasta, skrojoną na miarę potrzeb przyszłego najemcy, zarówno przedsiębiorstwa stawiającego na e-commerce, jak i tradycyjnych usług typu drukarnia, czy salon motoryzacyjny – mówi cytowana w komunikacie Karolina Jarkowska, kierownik ds. komercjalizacji z Europejskiego Centrum Inwestycyjne ECI. - W jednym miejscu można mieć nowoczesne biuro, bardzo dobrze doświetlony salon wystawowy, warsztat czy miejsce produkcji, ale też funkcjonalny magazyn. Nasz zespół architektów doradzi i zaaranżuje przestrzeń dostosowaną do specyfiki działalności danej firmy.

Obiekt jest podzielony na cztery moduły. Każdy ma część biurową i zaplecze magazynowe. - Modułowy układ hal daje pełną swobodę podziału na kilku najemców, ale istnieje też możliwość wynajmu kilku części, które zostaną dopasowane do potrzeb jednego przedsiębiorstwa – wyjaśnia inwestor. – Budynek jest przygotowany do możliwości mniejszego biznesu, ale tak jak duże parki biznesowe spełnia wszelkie wymogi sanitarne i przeciwpożarowe. Najemcy mogą liczyć na energooszczędne systemy i instalacje, parking dla rowerów. Można też zainstalować panele fotowoltaiczne.

Nordkapp Flexi Space powstał przy ul. Annopol 22. Stanowi część NordKapp Business Complex, kompleksu biurowego i magazynowego w północnej części Warszawy. Inwestor planuje kolejny wielofunkcyjny budynek. Prace rozpoczną się już w najbliższych dniach. Łączna planowana powierzchnia użytkowa najmu wyniesie ponad 12 tys. mkw.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA