fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Skotnicki: Na Pradze, jest popyt na nietypową powierzchnię biurową

- Biura w centralnej części Konesera wynajęły się na rok przed oddaniem - mówi Michał Skotnicki, prezes BBI Development.

Jak co roku wystawiamy się z miastem Warszawą i prezentujemy nasze projekty – dotychczasowe i te, które mamy w przyszłości do zrealizowania – mówi Michał Skotnicki, prezes BBI Development.

- Przede wszystkim prezentujemy kompleks Konesera. Przypomnę, że to jest duży zespół na warszawskiej Pradze, realizowany razem z Liebrecht & wooD. Projekt z ponad 60 tys. mkw. powierzchni użytkowej, w której jest aż dziewięć funkcji nieruchomości - informuje prezes BBI Development.

- Czyli mamy lofty i soft lofty, czyli budynki mieszkalne. Lofty te budynki rewitalizowane, soft lofty to te stylizowane na stare, które bardzo dobrze się sprzedały. Na Starej Pradze osiągnęliśmy w soft loftach średnią cenę 11,5 tys. zł za mkw., czyli to jest od 9-10 tys. zł do 13 tys. zł za metr – opowiada Michał Skotnicki.

- Mamy w kompleksie Konesera Kwartał Centralny, który został oddany do użytku kilka miesięcy temu. Znajdziemy tam 26 tys. mkw. biur. Jest to pierwszy park biurowy po prawej stronie Wisły przy metrze – podkreśla Michał Skotnicki.

- Wynajęły się one na rok przed oddaniem. Więc jest tak, jak nam się wydawało - jest popyt na Pradze, jest popyt na powierzchnię bardziej nietypową, powiązaną z zabytkami – dodaje prezes BBI Development.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA